Reklama

Steba IK 60E

Robustní vestavná indukční varná deska Steba IK 60E je ideální volbou pro každou kuchyň. Její hlavní výhodou je možnost vestavby i použití jako volně stojící přenosné indukční...
2 222 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z Eberry.cz. 

Nejlevnější nabídky (13)

Steba IK 60E

Indukční vařič Steba IK 60E
2 198 Kč
Indukční vařič Steba IK 60E
Steba IK 60E indukční vařič - 4011833301475
2 199 Kč
Steba IK 60E indukční vařič - 4011833301475
Indukční vařič Steba IK 60E (IK60E)
2 222 Kč
Do obchodu
Indukční vařič Steba IK 60E (IK60E)
Indukční vařič Steba IK 60E 0186020
2 223 Kč
Indukční vařič Steba IK 60E 0186020
Indukční vařič Steba IK 60E
2 287 Kč
Indukční vařič Steba IK 60E
Steba Indukční vařič IK 60E
2 362 Kč
Steba Indukční vařič IK 60E
Indukční vařič Steba IK 60E
2 429 Kč
Indukční vařič Steba IK 60E
Indukční vařič Steba IK 60E
2 645 Kč
Indukční vařič Steba IK 60E
Steba IK 60E
2 663 Kč
Steba IK 60E
Indukční vařič Steba IK 60E 2000W
2 687 Kč
Indukční vařič Steba IK 60E 2000W

Recenze

Steba IK 60E

Hodnocení produktu

Steba IK 60E

15zákazníků doporučuje produkt
1zákazník nedoporučuje produkt
89 %
průměr z 28 hodnocení
5
21 ×
4
5 ×
3
1 ×
2
0 ×
1
1 ×

Popis produktu

Robustní vestavná indukční varná deska Steba IK 60E je ideální volbou pro každou kuchyň. Její hlavní výhodou je možnost vestavby i použití jako volně stojící přenosné indukční desky – nabízí tak maximální flexibilitu při vaření . Díky efektivnímu indukčnímu ohřevu vaří až o 30 % rychleji a ušetří až 50 % elektrické energie oproti tradičním metodám. K vaření využijete kvalitní ocelové, litinové nebo nerezové nádobí s rovným dnem o průměru 12–28 cm. Dotykové ovládání zajišťuje komfortní používání a moderní skvělý vzhled.

  • Typ zařízení: Vestavná i přenosná indukční varná deska
  • Varné zóny: 1 velká varná zóna pro nádoby 12–28 cm
  • Účinnost ohřevu: Až 90 %
  • Úspora energie: Až 50 %
  • Rychlost vaření: O 30 % rychlejší než klasické vaření
  • Dotykové ovládání: Ano
  • Povrch: Sklokeramický, studený na dotyk = snadná údržba a vysoká bezpečnost
  • Výkonnostní stupně: 10 úrovní (500 - 2000 W), napětí 230 V
  • Časovač: 5 až 180 minut s automatickým vypnutím
  • Bezpečnost: Dětská pojistka, automatické vypnutí po cca 20 s bez varné nádoby
  • Rozměry (V x Š x H): 6,5 x 30 x 37 cm
  • Hmotnost: 3 kg
  • Spotřeba energie: 2000 W
  • Atest: GS (přezkoušená bezpečnost)
  • Barva: Černá / černé sklo

Výrobce Steba

Steba je renomovaná německá značka s dlouholetou tradicí ve výrobě kvalitních kuchyňských spotřebičů. Její produkty jsou známé pro svou spolehlivost, dlouhou životnost a inovativní technologie, které zajišťují maximální komfort a bezpečnost při používání.

Důvody ke koupi Steba IK 60E ✅ Flexibilní využití – vestavná i přenosná indukční varná deska ✅ Rychlejší a úspornější vaření díky pokročilé indukční technologii ✅ Bezpečný provoz díky dětské pojistce a automatickému vypnutí ✅ Snadné ovládání díky dotykovému panelu a přehlednému časovači ✅ Atraktivní design a snadná údržba sklokeramického povrchu

Na námi prodávané produkty značky Steba poskytujeme rychlý záruční a pozáruční servis.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Indukční vařič Steba IK 60E (IK60E)
2 222 Kč
Do obchodu
Indukční vařič Steba IK 60E (IK60E)
Indukční vařič Steba IK 60E 2000W
2 687 Kč
Indukční vařič Steba IK 60E 2000W

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jejich 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Parametry produktu

Výrobce
Barva
černá
Hmotnost
3500 g
Rozměry (V x Š x H)
6.5 x 30 x 37 cm
Typ vařiče
indukční
Materiál plotýnek
indukční
Počet plotýnek
1
Příkon
2000 W

Poradna

Steba IK 60E

{"Oblíbené kategorie":[["Pojistky","https://pojistky.heureka.cz/"],["Kojenecké osušky","https://kojenecke-osusky.heureka.cz/"],["VR brýle","https://bryle-pro-virtualni-realitu.heureka.cz/"],["Přípravky na bělení zubů","https://beleni-zubu.heureka.cz/"],["Sponkovačky a nastřelovačky","https://sponkovacky-a-nastrelovacky.heureka.cz/"],["Deštníky manuální","https://destniky.heureka.cz/f:21315:26947660/"],["Flobertky 6mm","https://flobertky.heureka.cz/f:36952:50425423/"],["Horizontální plničky klobás","https://plnicky-klobas-prislusenstvi.heureka.cz/f:38663:58858778/"],["Kojenecká body s krátkým rukávem","https://kojenecka-body.heureka.cz/f:30337:42100025/"],["Dámské spacáky","https://spacaky.heureka.cz/f:21245:1919817/"]],"Vybrané značky":[["Vařiče Bravo","https://varice.heureka.cz/f:9842:185471/"],["Vařiče Dometic","https://varice.heureka.cz/f:9842:405331/"],["Vařiče Esperanza","https://varice.heureka.cz/f:9842:21150461/"],["Vařiče Ardes","https://varice.heureka.cz/f:9842:115157/"],["Vařiče Cadac","https://varice.heureka.cz/f:9842:276749/"]],"Jak vybrat nejlépe":[["Jak vybrat stojan na kávové kapsle?","https://www.heureka.cz/a/jak-vybrat-stojan-na-kavove-kapsle-c6197-21042/"],["Jak vybrat dámské erotické kalhotky?","https://www.heureka.cz/a/jak-vybrat-damske-eroticke-kalhotky-c4379-21136/"],["Jak vybrat houpací křeslo?","https://www.heureka.cz/a/jak-vybrat-houpaci-kreslo-c1653-20827/"]],"Vybrané produkty":[["Select TALENTO","https://fotbalove-mice.heureka.cz/select-talento/"],["Flying Goose Sriracha majonéza chilli omáčka 730 ml","https://majonezy-tatarske-omacky-dresingy.heureka.cz/flying-goose-sriracha-majoneza-chilli-omacka-730-ml/"],["Miradent Xylitol SKOŘICE 200 ks","https://zvykacky.heureka.cz/miradent-xylitol-skorice-200-ks/"],["Nutrilon 2 Advanced Good Night 800 g","https://kojenecka-mleka.heureka.cz/nutrilon-2-advanced-good-night-800-g_2/"],["LogiLink UA0054","https://paralelni-seriove-kabely.heureka.cz/logilink-ua0054/"],["Herlitz A4 70 mikronů hladké s barevným proužkem 50 ks","https://euroobaly.heureka.cz/herlitz-a4-70-mikronu-hladke-s-barevnym-prouzkem-50-ks/"],["Soler & Palau HIG 2","https://termostaty.heureka.cz/soler-palau-hig-2/"]],"Doporučujeme":[["Apple iPhone 15","https://mobilni-telefony.heureka.cz/f:26540:51662741/"],["Parfémy","https://parfemy.heureka.cz/"],["Bazény","https://bazeny.heureka.cz/"],["PlayStation 5","https://herni-konzole.heureka.cz/playstation-5/"],["Lego","https://lego.heureka.cz/"],["Zahrada","https://zahrada.heureka.cz/"],["Nábytek","https://nabytek.heureka.cz/"],["Oblečení a móda","https://moda.heureka.cz/"]]}