ETA 3119 90001

Elektrický dvouplotýnkový vařič ETA je vhodný na chalupu, chatu či studentské koleje. Dvě litinové plotýnky mají průměr 14,5 a 18 cm. Dvouplotýnkový vařič v bílém...
1 899 Kč

Počet plotýnek
Příkon
2500 W

• , zakoupeno v Eta.cz

Vařič zcela nefunkční díky prasklému ovládacímu knoflíku, ještě týž den jsem ho vrátila.

• , zakoupeno v TIVIS.cz

Vlastnil jsem vařič ETA 2117. Po 22 letech !!, neustálého používání v garsonce, vyhořel reostat na velké plotně. Koupil jsem tedy inovovaný model Eta 3119. Au !Au !Au !!! Plochy ploten jsou hrubé jako brusný kotouč a z pro mne neznámých důvodů, po celé ploše vroubkované, soustřednými rýhami. To má jediný následek - nedokonalý styk dna nádoby s plotnou. Ohřev vody v hrnci s dokonale rovným dnem trvá hrozně dlouho a udržet var na požadovaném stupni, vyžaduje značnou dobu hlídání. Rovněž plocha pro příp. vzkypělou hmotu se inovací vzhledu zmenšila. Můj názor na tento INOVOVANÝ výrobek? Koupím jiný vařič.

• , zakoupeno v Smartelektro.cz

litinové
Počet plotýnek
Příkon
2500 W

Dvouplotýnkový vařič v bílém provedení vám poskytne maximální pohodlí při vaření. Přibalte ho s sebou na cesty nebo jej využijte v menších kuchyních, kde chybí klasický sporák. Své uplatnění najde na chatě, studentských kolejích nebo v malých garsonkách.

Ohřev zajišťují dvě litinové plotny o průměru 14,5 a 18 cm s příkony 1500 W a 1000 W. Požadovanou teplotu snadno nastavíte pomocí jednoduchých ovládacích koleček. Při nahřívání plotny se rozsvítí světelná kontrolka, která zhasne po dosažení nastavené teploty.

Výhodou tohoto elektrického vařiče je také snadno omyvatelný povrch, který značně usnadňuje jeho údržbu. Bude tak stále vypadat jako nový. Bezpečnostní ochranu proti přehřátí pak zajišťují tepelné pojistky a o stabilitu se postarají protiskluzové nožky.

Technické parametry:

•     Příkon 2500 W
  •     Typ vařiče elektrický
  •     Průměr plotýnky 18 cm
  •     Průměr plotýnky 14,5 cm

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta99 Kč93 % • 17 394 recenzíDalší informace

4zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Eta.cz

• , zakoupeno v TIVIS.cz

• , zakoupeno v Smartelektro.cz

Zatím žádné koupeno jako záložní za plyn

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta99 Kč93 % • 17 394 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v EBshop.cz

Vizuálně vypadá dobře a podle hmotnosti je i robustního provedení

• , zakoupeno v Elektrochram

• nedovedu popsat výhodu či nevýhodu

Zatím jsem vařič nevyzkoušela, je určen na chatu na léto.
    Ale předpokládám, že jde o spolehlivý výrobek fi ETA, kterou považuji za velmi dobrou a nebudu zklamaná.

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Super vařič.

• , zakoupeno v elektropecka

Je lehký, používám v horkých dnech na vaření pro psi na zaharadě.

• bezporuchová
    • bytelná
    • rychlé rozehřátí plotýnek
    • (jsou to jen malé mouchy)
    • horší údržba než kdyby byla celá rovná
    • poloha knoflíků (viz recenze dole)

Tuto varnou desku bych jedním slovem shrnula jako "držák". Tedy ve smyslu, že vydrží dlouho a bez poruch. My jí máme v bytě (takže časté používání) aspoň 6 let a nikdy se neporouchala. Pouze se za tu dobu odřelo logo. Příbuzní ji mají na chatě ještě déle než mi, a také stále v pořádku. Když to porovnám se zkušenostmi se sklo-keramickou deskou, plotýnky se rozehřívají rychle a jen tak se nepoškrábou.
    Jediné co mi připadá trochu nepraktické je poloha knoflíků při minimu a maximu. Když se to otočí na doraz, tak to minimum není přesně pod ryskou a hned vedle je zobrazen nejvyšší stupeň, takže mě to trochu mate, hlavně při vypínání. Ale je to spíš o zvyku. Také to zakřivení možná zabraňuje vytékání tekutin, ale znesnadňuje to čištění. Každopádně jsme s varnou deskou spokojení.

• , zakoupeno v Obchody24.cz

Perfektni.

• Rychle vaří, s těmi knoflíky nevím , mám ho asi 4 roky a drží - žádný problém
    • NIC.

Je velká chyba našeho "kapitalismu" , že se naše výborné výrobky přestaly vyrábět a vším nás ZAPLAVUJE , jak říkají "komunistická" Čína ! Máme doma kompletní robot , dvouvařič , vysavač a jiné z ETY 45 let a téměř bez problémů .
    Pomalu 20 let máme mikrovlnku 3195 a různé strojky taky z Ety.
    Když mě něco odešlo , Eta mi to poslala na dobírku. Nejhorší je to DNEŠNÍ poštovné. To se třeba uhlíky moc prodraží !