Esperanza EKH007W

Skladem • 1 varianta79 Kč85 % • 6 720 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta29 Kč95 % • 3 552 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta29 Kč95 % • 431 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 5 712 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 61 490 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 2 039 recenzíDalší informace

1500 W

Cena

Dobrá cena

• , zakoupeno v protechshop.cz

Jen vyzkoušeno. Polský produkt=sázka do loterie.

Barva
bílá
3134 g
Typ vařiče
elektrické
Počet plotýnek
Příkon
1500 W

Topná deska je vybavena ochranou proti přehřátí. Díky pěti úrovním regulace teploty můžete zvolit správnou teplotu pro přípravu pokrmu. Náš sporák je ideální pro místa, kde není přístup k plynu, např. Jeho užitečnost oceníte i tehdy, když se náhle ukáže, že současný počet hořáků v kuchyni je příliš malý s ohledem na situaci, která právě nastala, například na rodinnou domácí oslavu nebo občasnou domácí oslavu. Naše kamna se osvědčí jako velmi dobrá volba, pokud je tento typ zařízení potřeba pouze dočasně, například na dobu pronájmu nezařízeného bytu.

• Napětí 220-230 V, 50-60 Hz
  • Výkon 2500W (1x1500W, 1x1000W)
  • 2 topné desky o průměru: 18,8 cm a 15,5 cm
  • Rozměry trouby: 48 x 23,5 x 7 cm
  • Plynulá 5-ti stupňová regulace výkonu
  • Ochrana proti přehřátí
  • Kontrolka (zapnuto/vypnuto)
  • Vyrobeno z tepelně odolných materiálů
  • Nepřilnavý povrch - velmi snadné čištění
  • Délka přívodního kabelu: cca 0,75m

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Cena

Dobrá cena

• , zakoupeno v protechshop.cz

Jen vyzkoušeno. Polský produkt=sázka do loterie.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v EuroKing

• kupovali jsme jako náhradu za plyn,kdyby nebyl,aby jsme si mohli uvařit

dnes jsme vyzkoušeli, kupováno ohledně toho,kdyby nebyl plyn,aby jsme si mohli uvařit

• , zakoupeno v epotreby.cz

Zatím jsem ho jen vyzkoušela,rychle zahřátí plotýnek,lehký

Za tu cenu super

• , zakoupeno v EuroKing

Ještě jsem ho příliš nevyzkoušel...

• , zakoupeno v ProdejDVD.cz

Dobrý vařič pro každodenní použití.

• Cena, ale vzhledem ke kvalitě výrobku se nevyplatí kupovat tento levný
    • Vykon
    • Kvalita provedení

Nebrat. Cena odpovídá kvalitě ve špatném slova smyslu. První věc, kov aušus, plotynka došla promáčklá. Ale nezdálo se, že by to mělo mít vliv na funkci, proto jsem to za tu cenu neresila. Nemilé překvapení přišlo přivaření. Nevím, zdá zdejší kladné recenze nepsal výrobce či prodejce, protoze mám pocit, že jsme používali jiný produkt. Slabý, chtěla jsem uvařit těstoviny, vodu jsem nejdřív uvařila v konvici, poté nalila do hrnce a postavila na již vyhřátou plotýnku na nejvyšším výkonu (5 z 5). Ač hrnec byl tenkostěnný, přesto již jednou uvařená voda v hrnci na plotynce nevařila. Smrdí. Navíc vařič vydává při nahřívání vrčivé zvuky. Nikdy více, produkt budu vracet.

• , zakoupeno v Gospoš

Pěkný a plně využívaný vařič. Na letní vaření super!