Steba IK 100

Počet plotýnek
Příkon
3100 W

• , zakoupeno v MALL.CZ

Splnil očekávání a jak tady už někdo napsal, je hodně velký, tak pozor při vestavbě potřebuje více jak 60 cm na šířku.

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Lehcei pochopitelne ovladani,
    • jednoducha instalace,

Jelikoz jsem jiz drive mela rozmerove stejnou indukci, hledala jsem neco podobneho, abych nemusela menit pracovni desku. Pri hledani jsem narazila na tento vyrobek a jsem s rozhodnutim, poridit si jej, velice spokojena. Kazdemu, komu vyhovuje tato velikost, mohu jen vrele doporucit.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Pracovní plocha s varnými zónami není dělená, snadná údržba a čištění
    • Možnost zabudování do pracovní desky v kuch. lince
    • Celkově kvalitní provedení
    • Jako téměř každý indukční vařič - hluk od větráku
    • Postrádám možnost nastavení času po minutách - krok 5 min. je příliš hrubý
    • Uvítal bych, kdyby při regulaci výkonu/teploty vařič signalizoval méně hlasitě (nebo kdyby to šlo nastavit/vypnout)

Pohodlná obsluha, snadná údržba, uvedené nevýhody jsou drobnosti, s nimiž jsem smířen. S výrobkem jsem spokojen a věřím, že ho budu dlouho používat.

Barva
sklokeramické
Počet plotýnek
Příkon
3100 W

Steba IK 100 je indukční vařič, který je mobilní a navíc i vestavitelný pro každou kuchyň. Má dvě velké varné zóny (1800W a 1300W) vhodné pro nerezové a litinové nádobí s rovným dnem a průměrem 12 - 28 cm. S použitím indukčního vařiče ušetříte až 50% elektrické energie! Tepelná energie vzniká přímo ve dnu varné nádoby, není třeba předehřívat a neplýtvá se tak zbytečně energií. Keramická varná deska je studená na dotyk, velmi snadno se udržuje a je vysoce bezpečná.

Vlastnosti:

• až 90% účinnost, 50% úspora elektrické energie, o 30% rychlejší vaření
  • varná deska studená na dotyk - vysoká bezpečnost
  • 2 velké varné zóny (pravá plotna 1300W, levá plotna 1800W)
  • LED displej a světelné kontrolky funkcí
  • dotykové ovládání
  • vhodný pro vestavbu i volně stojící a přenosný
  • 10 výkonostních stupňů
  • indukční zóna 2 x 30 cm x 27 cm
  • časovač 5 až 180 minut s následným vypnutím
  • atest GS (přezkoušená bezpečnost) - dětská pojistka
  • automatické vypnutí po cca 20 sekuncách, pokud se na vařiči nenachází varná nádoba
  • Rozměry varné desky: 73 x 43 x 7 cm
  • Rozměry pro vestavění: 67 x 40 x 6 cm

Domácí spotřebiče Steba

Německá firma, založená v r. 1919, specializující se na výrobu moderních, vysoce kvalitních a spolehlivých domácích spotřebičů, které se prodávají ve specializovaných obchodech i obchodních řetězcích v rámci celé Evropy. Dáváte-li přednost kvalitě a trvalé hodnotě před čistě konzumními výrobky, spotřebiče značky Steba jsou určeny právě pro Vás. Přečtěte si o domácích spotřebičích značky Steba více.

• Vařič se příjemně ovládá, je vhodný jak k zabudování do pracovní desky, tak i k volnému umístění na stole.
    • Postupně odchází plastový povrch ovládacího panelu - nic strašného, ale příště bych zvolil vařič, který má dotykové ovládací prvky zabudované přímo ve sklokeramické desce, bez jakýchkoli spojů a spár.

Vařič jako takový není špatný, cca 3 roky sloužil naprosto bezvadně. Zásadním nedostatkem vařiče je ovšem špatný servis. V ČR provádí servis jediná firma - JM servis. Ta na dotazy e-ailem neodpovídá, je nutno telefonovat, komunikace směremk zákazníkovi nulová, opravu je nutno urgovat, dohodnuté termíny nedodržuje, první oprava nebyla dostatečná, na druhou čekám (přes urgence) 2 měsíce, musel jsem koupit nový vařič (!).

Z důvodu šparného servisu se příště značce STEBA vyhnu a zvolím jinou, se solidním servisním zázemím.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Postrádám možnost nastavení času po minutách - krok 5 min. je příliš hrubý

• , zakoupeno v elektroSTOP.cz

• nastavení žádané teploty
    • přehledné ovládání
    • ovládací tlačítka pod plastovou folií

překvapivě dlouhá životnost i při každodenním používání

• , zakoupeno v ElektroCR.cz

• Kvalitní provedení, dobrá cena,snadná vestavba.
    • Zatím jsem nic neobjevil.

Naprostá spokojenost jak s vařičem tak s obchodem.