Professor IV-304

Počet plotýnek
Příkon
2000 W

• , zakoupeno v ABCSTORE.CZ

• Proti předcházejícímu vzoru nejde nastavovat samostatně příkon od napětí.
  • , zakoupeno v Elektro Spáčil

• mozna huci trochu vic ventilator ale bez nej to nejde

v pohode pouzitelny na chalupe..kdekoliv na prodluzce, rychly nastavitelna bud teplota nebo vykon....je to treba trochu vychytat pak slouzi prefektne

• , zakoupeno v PATRO.cz

Nemohu hodnotit, je to dárek. Snad bude obdarovaná spokojená.

Barva
Černá
14000 g
Počet plotýnek
Příkon
2000 W

INDUKČNÍ VAŘIČ PROFESSOR IV-304 disponuje jednou plotýnkou, jejíž elektromagnetický obvod ohřívá přímo dno nádoby a tím je odbourána ztráta tepla.

Světelná dioda signalizuje provoz plotýnky. Až 90% energie je přeměněno na teplo ve dně hrnce.

Časovač se zvukovou signalizací dává možn

4zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v ABCSTORE.CZ

• Proti předcházejícímu vzoru nejde nastavovat samostatně příkon od napětí.
  • , zakoupeno v Elektro Spáčil

• mozna huci trochu vic ventilator ale bez nej to nejde

• , zakoupeno v PATRO.cz

Nemohu hodnotit, je to dárek. Snad bude obdarovaná spokojená.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Produkt co nabízí také v plné výši plní.
    • Nic !!!

Je to již druhý produkt od stejné značky a opravdu nemám připomínek

• Nesouhlasí teploty vaří při 80 stupních na 100 stupních nevypíná
    • při provozu je cítit jak se pálí deska se součástkami.

proti indukci co jsme měli asi 10 let je to zmetek.

• velmi dobrý výrobek za velmi slušnou cenu
    • nic - snad bych jen souhlasil se silným pípáním při dotyku - v noci mám strach abych navzbudil manželku...

reaguji hlavně na konstatování - že nelze zapustit... - jde - do desky jsem udělaj otvor tak aby varná plocha zůstala nahoře a pod vařič jsem přidal druhou desku na které vařič stojí ve vzdálenosti - aby varná deska seděla na horní desce - ještě jsem jí podmázl silikonem - aby nezatékalo do skříňky ... mimo estetiky to má hlavně výkodu - že pod vařič nezateče - asátá horká rára vařič dost spolehlivě tyto vařiče likvidují ( manželka takto zlikvidovala 3 různých výrobců - od doby co jsem jí zapustil je klid... i ventilátor je méně slyšet - jelikož je ve skříňce...

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Splňuje naše očekávání, rychlost, možnost volby na výkon a stupně.
    • Vaření je velmi úsporné.
    • žádné připomínky

Jsem ráda, že jsme se ke koupi rozhodli.

Spokojen

• , zakoupeno v GASTROMEX s.r.o.

• Možnost výběru a porovnání zboží z domu, rychlé jednání,

Zboží jsem koupila jako dárek, obdarovaná je zatím velmi spokojena

• , zakoupeno v EVA.cz

• Jednoduché ovládání,rychlé vaření..např.párky v kastrůlku na výkon stupeň 1 a 100C uvařeno za 40 vteřin.. :),úspora energie,pěkný design...
    • nic... :)

Vařič jsem si vybral proto,abych měl vše uvařeno rychleji a měl větší úsporu energie... Jinak s indukčním vařičem zkušenosti už mám,tak proto jsem si ho pořídil a určitě bych ho svým známím doporučil,určitě je lepší,než normální elektr.vařič.